SÜZEN 92 HAKKINDA

1992'den Günümüze...

HOŞGELDİNİZ

Süper Süzen 92 markası Burda Ticaret tarafından 1992 yılında ortaya çıkarılmıştır.
Türkiye ilk kez yapılan bu ürün başarılı girişimcilik örneği sergilemiş ve kısa zamanda birçok insanın sigara içerken kullandığı ve tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. Firmanın buluşunu yapmış olduğu bir tasarımla üretilen Süzen 92 sigara dumanının içindeki katran ve nikotin gibi zararlı maddeleri süzerek iç kısmındaki parçasında toplamaktadır. Süzen 92’ nin en büyük özelliği bu süzme işlemi yaparken içim kalitesinden hiçbir şey kaybetmemesidir. Keyifli ve rahat bir içim sağladığı için tüketicilerinde tutku ve bağımlılık yaratmış ve bu nedenle birçok eczanede satışa sunulmuştur.

Süzen 92 üretimine göstermiş olduğumuz hassasiyet ve incelik nedeniyle dünyada da birçok ülkede Süzen 92 sigara ağızlığımız tercih edilmektedir. İhracatımızın büyük çoğunluğu Avrupa ülkelerine ve Amerika ya olmaktadır.
Satışlarımızın %25 ini yurtdışı pazarı oluşturmaktadır.


DÜNDEN

BUGÜNE

NEDEN 92?

Süper Süzen 92, Burda Ticaret tarafından 1992 yılında filtreli sigara ağızlığı markası olarak piyasaya giriş yapmıştır.

NASIL ÜRETİLİR?

Süzen 92 ‘nin gövde kısmı polisteren adı verilen kristal malzemeden, içte sarı renkteki filtresi ise polipropilen malzemeden ve sağlığa zararı olmayan hammaddelerden üretilmektedir.

SATIŞ

Süzen 92 Türkiye genelinde anlaşmalı eczane ve marketlerde satışa sunulmaktadır.

İHRACAT

Süzen 92, kalitesi ve işlevi ile yurtdışı pazarında da ilgi görmekte, satışlarımızın %20’sini yurtdışı satışlarımız oluşturmaktadır…

Süper Süzen 92, Burda Ticaret tarafından 1992 yılında filtreli sigara ağızlığı markası olarak piyasaya giriş yapmıştır.
Süzen 92, kalitesi ve işleviyle yurdışı pazarında da ilgi görmekte, satışlarımızın %20’sini ihracatımız oluşturmaktadır.
Süzen 92 sağlığa zararı olmayan hammaddelerden üretilmektedir.